Oferujemy kupić dziecięcy strój karnawałowy

Oferujemy kupić dziecięcy strój karnawałowy

 W naszym sklepie internetowym można kupić karnawałowy strój dla dzieci  w najlepszej cenie. Wszystkie tkaniny są w jasnych kolorach; wykorzystujemy również najwyższej jakości okucia.
   Kupić stroje karnawałowe można telefonicznie lub pozostawiając formularz online na stronie internetowej. Zadzwoń, zawsze chętnie Państwu pomożemy!

Typ ogłoszenia: sprzedam
 
Zamówienie
 
publishDo góry
 

Inne ogłoszenia rubryki Gotowa odziez

Oferujemy  strój karnawałowy tanio

Oferujemy strój karnawałowy tanio

13.05.2016

Zadbać o zbliżających się świąt sylwestrowych oferujemy wcześniej. Teraz to się opłaca i jest duży wybór strojów karnawałowych dla dzieci i dla dorosłych. U nas znajdziesz noworoczny…

Typ: sprzedam

 
 
Dziecięce kostiumy sylwestrowe bez pośredników

Dziecięce kostiumy sylwestrowe bez pośredników

13.05.2016

Realizujemy świąteczne stroje dla dzieci, które są wykonane w naszym zakładzie. Nasi doświadczeni projektanci i szwaczki zadbali o to, aby w naszych strojach twoje dziecko czuło si…

Typ: sprzedam

 
 
 

Osoba kontaktowa

Kontakty

Kostiumy karnawałowe dla dzieci, kostiumy dla animatorów — Sklep internetowy kostiumów karnawałowych
(główne biuro)

Ukraina, Charków, Charków, ul. Puszkina, dom 316
  • +38 (066) 38133XX

Rodzaje działalności

Projektujemy, tworzymy i realizujemy, hurtowo i detalicznie, kolorowe, oryginalne, nowoczesne modele strojów karnawałowych na różny gust i wiek. W naszym sklepie internetowym - ponad 500 rodzajów przebrań і strojów karnawałowych różnych tematów. Jest duży wybór strojów dla animatorów (klauny, księżniczki, piraci i wiele innych znanych postaci), dla najmłodszych (strój pszczółki, królika, jeża, świnki i innych zwierząt) i dla starszych dzieci, którzy mogą założyć kostium pirata, cyganki, księżniczki, króla, batmana, czarodzieja, robota or czarownice.
Oferujemy nasze usługi w zakresie rozwoju i produkcji indywidualnego kostiumu, na twój gust i fantazji. Przy czym szyty garnitur będzie z uwzględnieniem cech Twojej figury, preferencji w kolorze i fasonie.

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create