Wyszła nowa kolekcja strojów karnawałowych

Wyszła nowa kolekcja strojów karnawałowych

Przedstawiamy nową kolekcję strojów karnawałowych dla dzieci i dla dorosłych, które zostały zaprojektowane przez naszych utalentowanych projektantów. Wszystkie modele - nowoczesne, jaskrawe, wysokiej jakości i w przystępnej cenie.
W każdej z kategorii pojawiły się nowe modele. Wśród najbardziej popularnych - stroje na szkolne przedstawienie, a także kostiumy na Halloween. Ogromny wybór różnego rodzaju strojów karnawałowych na każdy gust i na każdy wiek: od najmłodszych do dorosłych.
U nas, w katalogu przystępne wiele ciekawych obrazów dla animatorów, które na pewno będą rozpoznawalne i spodobają się dzieciom.
Ponieważ jesteśmy producentami wszystkich przedstawionych w naszym katalogu kostiumów, mamy możliwość zaoferowania wszystkich sklepów internetowych, które sprzedają stroje karnawałowe i korzystne warunki współpracy.
Nasza techniczna baza pozwala produkować stroje karnawałowe dowolnej złożoności i w dowolnej ilości. Szczegóły do współpracy i dostaw prosimy o kontakt na jeden z podanych numerów na stronie internetowej.

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Osoba kontaktowa

Kontakty

Kostiumy karnawałowe dla dzieci, kostiumy dla animatorów — Sklep internetowy kostiumów karnawałowych
(główne biuro)

Ukraina, Charków, Charków, ul. Puszkina, dom 316
  • +38 (066) 38133XX

Rodzaje działalności

Projektujemy, tworzymy i realizujemy, hurtowo i detalicznie, kolorowe, oryginalne, nowoczesne modele strojów karnawałowych na różny gust i wiek. W naszym sklepie internetowym - ponad 500 rodzajów przebrań і strojów karnawałowych różnych tematów. Jest duży wybór strojów dla animatorów (klauny, księżniczki, piraci i wiele innych znanych postaci), dla najmłodszych (strój pszczółki, królika, jeża, świnki i innych zwierząt) i dla starszych dzieci, którzy mogą założyć kostium pirata, cyganki, księżniczki, króla, batmana, czarodzieja, robota or czarownice.
Oferujemy nasze usługi w zakresie rozwoju i produkcji indywidualnego kostiumu, na twój gust i fantazji. Przy czym szyty garnitur będzie z uwzględnieniem cech Twojej figury, preferencji w kolorze i fasonie.

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create