O firmie

Witamy w naszem sklepie Internetowym Kostiumów karnawałowych!

Twoje dziecko potrzebuje stroju na przyjęcie bądź też szkolne przedstawienie? A może ty idziesz na bal kostiumowy, ale nie masz odpowiedniego stroju? Nie martw się, Nasz sklep internetowy pomoże Ci w tym.

Oferujemy ogromny wybór różnego rodzaju strojów karnawałowych oraz akcesoriów, na każdy gust i na każdy wiek. Kostiumy karnawałowe dla chłopców oraz dziewcząt, przebrania dla kobiet, jak również kostiumy dla mężczyzn. Dzięki, naszym ekskluzywnych kostiumów wszyscy mogą wcielać się w rolę swoich ulubionych bohaterów.

Proponujemy ponad 500 rodzajów przebrań, wszyscy są wysokiej jakości materiałów, tkaniny - jasnych, soczystych kolorów. Robimy każdą model nowoczesną i wygodną. 

Ogromny asortyment akcesoriów, masek i peruk, pozwolą Ci przemienić Ci się w każdą postać, i na pewno zajączek będzie miał marchewkę, wróżka – magiczną różdżkę, a Piotruś Pan – sztylet.

A jeśli nie znajdziesz dla siebie coś ciekawego na bal karnawałowy, to jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w zakresie rozwoju i produkcji indywidualnego kostiumu, na twój gust i fantazji. Przy czym szyty garnitur będzie z uwzględnieniem cech Twojej figury, preferencji w kolorze i fasonie.

Jesteśmy pewni, że w naszych strojach karnawałowych Ty i Twoje dziecko będziecie czuć się najbardziej eleganckie i oryginalne na święcie, ponieważ tworzą te stroje niezwykle utalentowani ludzie, trochę nawet czarodzieje.

 Zapraszamy wszystkich, aby zanurzyć się w świat magii razem z nami!

 
 

Osoba kontaktowa

Kontakty

Kostiumy karnawałowe dla dzieci, kostiumy dla animatorów — Sklep internetowy kostiumów karnawałowych
(główne biuro)

Ukraina, Charków, Charków, ul. Puszkina, dom 316
  • +38 (066) 38133XX

Rodzaje działalności

Projektujemy, tworzymy i realizujemy, hurtowo i detalicznie, kolorowe, oryginalne, nowoczesne modele strojów karnawałowych na różny gust i wiek. W naszym sklepie internetowym - ponad 500 rodzajów przebrań і strojów karnawałowych różnych tematów. Jest duży wybór strojów dla animatorów (klauny, księżniczki, piraci i wiele innych znanych postaci), dla najmłodszych (strój pszczółki, królika, jeża, świnki i innych zwierząt) i dla starszych dzieci, którzy mogą założyć kostium pirata, cyganki, księżniczki, króla, batmana, czarodzieja, robota or czarownice.
Oferujemy nasze usługi w zakresie rozwoju i produkcji indywidualnego kostiumu, na twój gust i fantazji. Przy czym szyty garnitur będzie z uwzględnieniem cech Twojej figury, preferencji w kolorze i fasonie.

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create