Pytanie : Czy odpowiadają kostiumy rozmiarowi?

 Wszystkie stroje karnawałowe są zgodne z ich wielkości. Aby garnitur siedział swobodnie i nie utrudniał ruchów, zazwyczaj dodajemy 3-5 cm na swobodne dopasowanie. Jeśli to sukienka, często używamy gorset z sznurowane, który pozwala regulować dopasowanie do sylwetki dziecka. Dzięki tym "sztuczkom", garnitur będzie po wielkości różnej figury dziecka.
To samo dzieje się i z kostiumami dla dorosłych. Wszystkie one wolnego kroju, nie utrudniają ruchów, ale w tym samym czasie szyte z uwzględnieniem prawidłowego lądowania.
Nie martw się, nasze kostiumy tworzą prawdziwi profesjonaliści, więc Ci lub Twoim dzieciom będzie w nich komfortowo.
W każdym razie, zanim zamówić karnawałowe stroje, koniecznie skontaktuj się z nami w dowolny sposób, doradzimy ci w sprawie dokładnych parametrach kostiumu.

 
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Osoba kontaktowa

Kontakty

Kostiumy karnawałowe dla dzieci, kostiumy dla animatorów — Sklep internetowy kostiumów karnawałowych
(główne biuro)

Ukraina, Charków, Charków, ul. Puszkina, dom 316
  • +38 (066) 38133XX

Rodzaje działalności

Projektujemy, tworzymy i realizujemy, hurtowo i detalicznie, kolorowe, oryginalne, nowoczesne modele strojów karnawałowych na różny gust i wiek. W naszym sklepie internetowym - ponad 500 rodzajów przebrań і strojów karnawałowych różnych tematów. Jest duży wybór strojów dla animatorów (klauny, księżniczki, piraci i wiele innych znanych postaci), dla najmłodszych (strój pszczółki, królika, jeża, świnki i innych zwierząt) i dla starszych dzieci, którzy mogą założyć kostium pirata, cyganki, księżniczki, króla, batmana, czarodzieja, robota or czarownice.
Oferujemy nasze usługi w zakresie rozwoju i produkcji indywidualnego kostiumu, na twój gust i fantazji. Przy czym szyty garnitur będzie z uwzględnieniem cech Twojej figury, preferencji w kolorze i fasonie.

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create