Pytanie : Czy można i jak prać stroje karnawałowe (kostium Klauna)?

Kostium Klauna (dorosły), który jest reprezentowany w naszym katalogu, naprawdę, ma wiele części. Mimo, że on jest jasny, tkanina nie zrzuca. W przypadku zanieczyszczenia nie zalecamy prać go w pralce-automat, tylko pranie ręczne lub można oddać produkt do pralni chemicznej. Zwykle, do kostiumu naklejamy etykietkę, na której podane są zalecane warunki opieki nad produktem.
Jeśli planujesz prać garnitur ręcznie, użyj do tego specjalny środek czyszczący, przeznaczony do delikatnego prania, a woda nie powinna być gorąca. Kamizelkę i spodnie-bryczesy można prasować nie bardzo gorącym żelazkiem. Przy okazji, kapelusz zalecamy czyszczenie szczotką lub oddać do pralni chemicznej.
Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące kostiumów karnawałowych, prosimy o kontakt telefonicznie lub przez e-mail.

 

 
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Osoba kontaktowa

Kontakty

Kostiumy karnawałowe dla dzieci, kostiumy dla animatorów — Sklep internetowy kostiumów karnawałowych
(główne biuro)

Ukraina, Charków, Charków, ul. Puszkina, dom 316
  • +38 (066) 38133XX

Rodzaje działalności

Projektujemy, tworzymy i realizujemy, hurtowo i detalicznie, kolorowe, oryginalne, nowoczesne modele strojów karnawałowych na różny gust i wiek. W naszym sklepie internetowym - ponad 500 rodzajów przebrań і strojów karnawałowych różnych tematów. Jest duży wybór strojów dla animatorów (klauny, księżniczki, piraci i wiele innych znanych postaci), dla najmłodszych (strój pszczółki, królika, jeża, świnki i innych zwierząt) i dla starszych dzieci, którzy mogą założyć kostium pirata, cyganki, księżniczki, króla, batmana, czarodzieja, robota or czarownice.
Oferujemy nasze usługi w zakresie rozwoju i produkcji indywidualnego kostiumu, na twój gust i fantazji. Przy czym szyty garnitur będzie z uwzględnieniem cech Twojej figury, preferencji w kolorze i fasonie.

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create